MÖBLER / Soffor / Soffa 10423570
nr 1042 3570
Soffa
+ pall, klädsel: William Morris 'Golden Lily', 2-sits
Kondition: slitage / skador i hörnorna
Utrop:
1.500 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 juni 2016
kl 20:04:03
31/5 21:14:44
300 kr
5/6 23:44:57